Başlarken...

Öğeyi Oyla
(5 oy)

Saygıdeğer Hemşehrilerim.

2014 Yerel seçimlerinde başta Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, İl Başkanımız Sayın Mahmut POYRAZLI, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Edip UĞUR, milletvekillerimiz Ali AYDINLIOĞLU, Cemal ÖZTAYLAN ve Tülay PABUŞÇU'nun bizlere verdiği desteklerle sizlerin karşısına çıktık ve Gömeç'te huzurlu bir hayat, büyük kalkınma hamlesini gerçekleştirmek için oylarınıza talip olduk.

Allah nasip etti sizlerin de oylarıyla bu kutsal görevin başına teşkilatımızla birlikte geçtik.

Bir kardeşiniz, bir arkadaşınız ve bu sokaklar da yetişmiş biri olarak dertlerinizi anlatmak ve çözüm sağlamak için bana 24 saat ulaşabilirsiniz.

Çok küçük yaşlarda hayatın yükü sırtımda ticaretle uğraşarak sevdiklerimin de desteğiyle bu noktalara geldim.

Çok zor günlerim oldu, güzel günlerde geçirdim. Hayatımın hiç bir döneminde bilerek ve isteyerek kimseyi kırmadım. Bilmeden ve istemeden kırdığım insanlar olduysa onlardan da özür dilerim.

Ben herkesi dost ve arkadaş olarak görüyorum. Her ne görüşten, her ne milletten ve hangi siyasi partiden olursanız olun, ben herkesin başkanıyım.

Büyükşehir yasasıyla birlikte Gömeç artık yeni bir belediye. Beldemiz ve köylerimiz mahalleye dönüştü. Hizmet ağımız genişledi. Sorumluk alanlarımız arttı. Fakat bizler bu görevlere talip olurken plan ve projelerimizi hazırlamış ve donanımlı bir ekip olarak göreve talip olmuştuk. Siz değerli vatandaşlarımın da desteğiyle göreve başladık.

Şahsıma ve Teşkilatıma  vermiş olduğunuz desteklerden dolayı siz değerli Gömeç'lilere sonsuz teşekkür eder ve saygılar sunarım.

Kazım ARSLAN

Okunma 6903 defa

Gömeç Belediyesi

home Mithat Paşa Mah.Atatürk Cad.
10715 Gömeç/BALIKESIR  
tel (+90) 266 357 10 53 - 23 70  
fax (+90) 266 357 26 51
email bilgi@gomec.bel.tr
web http://www.gomec.bel.tr
 
skoc65©Gömeç Belediye Başkanlığı
Yandex.Metrica